O hotelu Czech Beach Resort

Jedná se o malý rodinný hotel o kapacitě pěti dvoulůžkových a tří třílůžkových pokojů, situovaný v krásné tropické zahradě přímo na pobřeží Indického oceánu v místě zvaném Payagala South (cca 60 km na jih od Kolomba, tj. 100 km od letiště). Všechny pokoje mají vlastní balkon s výhledem na oceán, jsou vybaveny klimatizací, toaletou a sprchou s teplou a studenou vodou, postele mají vlastní moskytiéru.

V hotelu funguje restaurace (celodenní strava dle jídelního lístku již od 300 CZK/osoba/den), bar a áyurvédské masáže. Hotel disponuje vlastním minibusem pro zajištění transferu z/na letiště a výletů po Srí Lance. Dále jsou k dispozici místní motorové tříkolky zvané tuktuky pro místní výlety, nákupy apod.

Odpovědným ředitelem hotelu je pan Panchama Peiris, který organizuje transfery z/na letiště, ubytování, stravování, výlety, nákupy a veškerá další přání hostů.

Letecké spojení z Prahy

Z Prahy lze letět buď společností Emirates nebo Fly Dubai (s přestupem v Dubaji) nebo Turkish Airlines (s přestupem v Istanbulu). Cena letenky tam i zpět se pohybuje od 11.000 CZK do 21.000 CZK v závislosti na sezoně a době objednávky před vlastním letem.